Loading...


Що таке трекер? {УКР} › Торрент

Трекер - це спеціальний сайт (або сервер) який централізовано зберігає у своїй пам'яті IP-адреси, номера входять портів клієнтів, забезпечує зв'язок і організовує роздачу файлів користувачам - учасникам обміну. За запитом клієнтів, трекер роздає торенти, тобто файли-покажчики з розширенням «. torrent», що містять інформацію про аудіо-, відеофайли, архівах і т.д, їх розмір і адресу, за якою їх можна скачати.

Роздающий учасник файлообміну, тобто сідер - це той, хто має на своєму комп'ютері роздающий файл, доступний іншим учасникам обміну.
У свою чергу лічер - це інший учасник обміну, який закачує у сіда файл і в той же час роздає викачані шматки іншим лічерам, які також роздають і вибудовують "файлообмінну мережу".


Як правильно вибрати трекер
Найважливішим для будь-якої людини яка вибирає трекер, є ступінь контролю, що застосовується до користувачів трекера. Трекери бувають двох основних типів - це, так званий «закритий» трекер, і «відкритий», учасником якого можна стати без реєстрації та інших зволікань.
Традиційний «закритий» трекер не дозволяє завантажувати файли без реєстрації користувача. По суті, пройшовши реєстрацію, користувач отримує доступ до файлів лише після того, як передасть на зберігання трекеру свої персональні дані. Деякі «закриті» трекери і зовсім вимагають від нового учасника певну плату за реєстрацію або запрошення від вже зареєстрованого користувача.

Це не робить ці трекери хранителями якоїсь особливої ​​інформації, як правило, вміст «​​закритих» і «відкритих» трекерів схожий. Відкритий трекер набагато демократичніший - тут можна скачувати будь-які файли, без реєстрації, тим самим зберегти повну анонімність.

І, мабуть, найважливіша перевага «відкритого» трекера без реєстрації - тут не діє рейтинг торрент-трекера. Справа в тому, що на більшості «закритих» трекерів, кожного учасника обміну примусово зобов'язують не тільки скачувати а й роздавати контент. Для підтримки такого балансу для кожного користувача обчислюється "ratio" або, як прийнято говорити у нас, "рейтинг". Він обчислюється шляхом ділення обсягу відданого на обсяг завантаженого. Якщо співвідношення викачаних і відданих файлів буде менше встановленої межі (як правило при рейтингу нижче 0,3), доступ до скачування файлів автоматично закривається до тих пір, поки учасник не відновить достатній баланс між обсягами отриманих і відданих файлів. Це досить клопітка справа з багатьох причин, тому багатьом користувачам це не подобається. Альтернативою в цьому випадку стає «відкритий» трекер без реєстрації, де віддача файлів відбувається на добровільній основі, а скачування не обмежується ні за часом, ні за об'ємом.Похожие:

Раздача
Що таке біт-торрент? {УКР} 03.08.2012
Термінологія {УКР} 01.06.2012
Що таке торрент, як почати користуватись торрентом? {УКР} 31.05.2012
Усовершенствована логика трекера. 09.01.2010
Як допомогти сайту? {УКР} 01.06.2012
Что такое трекер? 30.11.2010
Alcohol 120% v.2.0.2.3929 (2012) PC {Ukr, Multi} 10.24 Mb 0 17.04.2012
Grusha Linux 2009 Ukr/Rus/Eng 3.4 Gb 0 18.01.2010
ПБДР (2006) 611.1 Mb 0 02.04.2011
Як правильно вибрати пароль {УКР} 31.05.2012

Добавление комментария:

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Зарегистрируйтесь или войдите, если вы уже зарегистрированы на нашем трекере.
Онлайн
Всего на сайте: 37
- Анонимов: 35
- Авторизированных: 0
-- Команда сайта: 0
-- Пользователи: 0
- Поисковых роботов: 2

Команда сайта:

Пользователи:

Поисковые роботы: Google, Яндекс
Loading...
Loading...
Loading...

Уважаемый пользователь нашего сайта!
Вы используете плагин AceStream/TorrentStream. В последнее время стало известно, что он распространяет вредоносное ПО. Рекомендуем удалить данный плагин.